WEGAME 4.0 ТА КОМПАНІЯ ERGOLIFE


Компанія ErgoLife не могла оминути увагою головну подію граючої України - фестиваль WeGame 4.0.

Ми привезли, за для такої події, мишку Swiftpoint Z в Україну! Мишку, що здобула в 2017 році нагороду CES, як краща інновація для геймерів.

21-22 квітня на ВДНГ відбулась виставка WeGame 4.0. Фанати комп’ютерних ігор, косплею та інноваційних технологій зібрались в одному місці і провели незабутні вихідні.

Територія фестивалю була поділена на зони: зона кіберспорту, де змагалися команди з КС, Доти та LoL за кубок WEGAME VaultCup; виставкова та демо зона – тут були представлені інновації в сфері IT, зручності для роботи за комп’ютером, ігри, сувеніри та багато іншого; зона настільних ігор, де можна було пограти в «Підземелля та дракони» і багато інших різноманітних настолок; конкурс косплею на головній сцені фестивалю; та WeGame awards.

Ми вперше представили в Україні геймерську мишку Swiftpoint Z, що завоювала в 2017 році нагороду CES, як краща інновація для геймерів. Перша в світі миша, що має гіроскоп та акселерометр і може повністю замінити три девайси: комп’ютерну мишку, геймпад та джойстик. Swiftpoint Z потрібно просто потримати в руках, щоб зрозуміти, що це одне з кращих творінь для роботи та гри за комп’ютером і більше з нею не розлучатись)))


Наші столи з електричним регулюванням висоти сподобались всім, навіть маленьким геймерам:

А ще ми представили наші стільці SALLI, багацько косплеєрів виявили бажання спробувати на них посидіти:

Компанія ErgoLife також долучилася до спільних вподобань і наші колеги зробили кілька фото для Вас з косплеєрами, яким дуже сподобались наші товари:


Залишим тут, ще невеличкий огляд самої події:


Остались вопросы?
Напишите нам